FORMU DOLDURUN
BİZ SİZİ ARAYALIM

İsmini denizden, değerini benzersizliğinden alan SeaPearl Ataköy No:1’de İhtişamlı bir hayata adınızı yazdırın.

Her üniteden kesintisiz deniz manzarası, botanik park zenginliğinde barok tarzda 33.000 m2 peyzaj alanı, 1.200 metre uzunluğundaki sahil bandı, aldığı ödüller ve hizmet kalitesiyle tüm dünyada tanınan JUMEIRAH ’ın işletmesini üstlendiği lüks otel ve denizden her yere ulaşabilme avantajı ile

Seapearl Ataköy’deki benzersiz yaşamı keşfetmek için sizi örnek dairemize bekliyoruz.

SEAPEARL ATAKÖY NO 1'DEYAŞAM BAŞLADI

TEMİZ HAVA, SAĞLIKLI YAŞAM SEAPEARL ATAKÖY’DE

Hava kalitesi ölçümlerinde, “İyi Sınıf” değerleri, 0-50 puan arasında belirlenmektedir. SeaPearl Ataköy içinde 3 farklı noktada yapılan ölçümlerde, PM2.5 konsantrasyonları ortalaması 10,33 μg/m3 sonuçları ile “İyi Sınıf” derecesinde raporlandırılmıştır.

 • 0-50 > İYİ
 • Hava kalitesi memnun edici ve hava kirliliği az riskli veya hiç risk teşkil etmiyor.
 • 51-100 > ORTA
 • Hava kalitesi uygun fakat alışılmadık şekilde hava kirliliğine hassas olan çok az sayıdaki insanlar için bazı kirleticiler açısından orta düzeyde sağlık endişesi oluşabilir.
 • 101-150 > HASSAS
 • Hassas gruplar için sağlık etkileri oluşabilir. Genel olarak kamunun etkilenmesi olası değildir.
 • 151-200 > SAĞLIKSIZ
 • Herkes sağlık etkileri yaşamaya başlayabilir, hassas gruplar için ciddi sağlık etkileri söz konusu olabilir.
 • 201-300 > KÖTÜ
 • Sağlık açısından acil durum oluşturabilir. Nüfusun tamamının etkilenme olasılığı yüksektir.
 • 301-500 > TEHLİKELİ
 • Sağlık alarmı: Herkes daha ciddi sağlık etkileri ile karşılaşabilir.
Ulusal Hava Kalitesi İndeksi Tablosu

GÜRÜLTÜDEN UZAK, DALGA VE KUŞ SESLERİYLE GELEN HUZUR SEAPEARL ATAKÖY’DE

SeaPearl Ataköy ses ölçüm değeri 59,2 dBA ile sınır seviyenin altında raporlandırılmıştır.

Tüm ünitelerin ve hemen her odanın denize bakacak şekilde tasarlandığı denize sıfır konumdaki özel mimarisi sayesinde, şehrin gürültüsü sizden çok uzakta kalır. Yaşam kalitesini etkileyen; depresyon, öfke ve uyku düzensizliği gibi rahatsızlıklar, istenmeyen seslerin hayatımızda olmasıyla gerçekleşiyor. SeaPearl Ataköy’de sizi; denizin ve kuşların sesiyle dolu huzurlu bir hayat bekliyor.

Benzersiz bir konum...

Denizle aranıza hiç kimsenin giremeyeceği SeaPearl Ataköy sahil yolunun 1 numaralı konumunda yer alıyor. İstanbul’un en lüks ve seçkin semtlerinden Florya ve Yeşilköy’e komşu olan SeaPearl Ataköy, yaşam ve eğlence kompleksi Ataköy Marina’ya 3 dakika, popüler alışveriş merkezleri Aqua Florya, A-Plus, Galleria ve Capacity’e birkaç dakika mesafede. Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Mısır Çarşısı ve Ayasofya gibi turistik noktaların bulunduğu dünyaca ünlü tarihi yarımada ise SeaPearl Ataköy’den sadece 13 dakika uzaklıkta.

Asya ve Avrupa’yı deniz altından bağlayan Marmaray’ın yanı sıra, 15 dakikada Anadolu yakasına ulaşım sağlayan Avrasya Tüneli, hızlı tren ve metro duraklarına yakınlığı, Atatürk Havalimanı’na sadece 6 dakikalık mesafesiyle SeaPearl Ataköy, deniz, kara ve hava ulaşım ağlarının kesişme noktasında bulunuyor.

SeaPearl Tanıtım Ofisi
Ataköy Sahil yolu No:1 Rauf Orbay Caddesi Ataköy / Bakırköy / İstanbul444 98 00

Seapearl'e mobilden bağlanın