FORMU DOLDURUN
BİZ SİZİ ARAYALIM

İsmini denizden, değerini benzersizliğinden alan SeaPearl Ataköy No:1’de İhtişamlı bir hayata adınızı yazdırın.

Her üniteden kesintisiz deniz manzarası, botanik park zenginliğinde barok tarzda 33.000 m2 peyzaj alanı, 1.200 metre uzunluğundaki sahil bandı, aldığı ödüller ve hizmet kalitesiyle tüm dünyada tanınan JUMEIRAH ’ın işletmesini üstlendiği lüks otel ve denizden her yere ulaşabilme avantajı ile

Seapearl Ataköy’deki benzersiz yaşamı keşfetmek için sizi örnek dairemize bekliyoruz.

SEAPEARL ATAKÖY NO 1'DEYAŞAM BAŞLADI
*Görseller, SeaPearl Ataköy'ün gerçek fotoğraflarıdır.

Benzersiz bir konum...

Denizle aranıza hiç kimsenin giremeyeceği SeaPearl Ataköy sahil yolunun 1 numaralı konumunda yer alıyor. İstanbul’un en lüks ve seçkin semtlerinden Florya ve Yeşilköy’e komşu olan SeaPearl Ataköy, yaşam ve eğlence kompleksi Ataköy Marina’ya 3 dakika, popüler alışveriş merkezleri Aqua Florya, A-Plus, Galleria ve Capacity’e birkaç dakika mesafede. Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Mısır Çarşısı ve Ayasofya gibi turistik noktaların bulunduğu dünyaca ünlü tarihi yarımada ise SeaPearl Ataköy’den sadece 13 dakika uzaklıkta.

Asya ve Avrupa’yı deniz altından bağlayan Marmaray’ın yanı sıra, 15 dakikada Anadolu yakasına ulaşım sağlayan Avrasya Tüneli, hızlı tren ve metro duraklarına yakınlığı, Atatürk Havalimanı’na sadece 6 dakikalık mesafesiyle SeaPearl Ataköy, deniz, kara ve hava ulaşım ağlarının kesişme noktasında bulunuyor.

SeaPearl Tanıtım Ofisi
Ataköy Sahil yolu No:1 Rauf Orbay Caddesi Ataköy / Bakırköy / İstanbul444 98 00

Seapearl'e mobilden bağlanın